OTS ET1111 sarja

OTS ET1111-sarjan teollisuuden mikrotyyppiset 10 / 100Base-TX-100Base-FX Ethernet -mediamuuntimet

Muuntaa 10 / 100Base-TX 100Base-FX: lle
• Full/Half duplex, Auto-Negotiation
• Singlemode tai Multimode kuitu
Yksi- tai kaksisäikeinen kuitu SC- tai ST-liittimillä
• MDI/MDI-X Auto-Crossover -tuki
Tyylikäs Microtype-muotoilu sopii useimpiin kamerakoteloihin
• Plug-and-Play
• 12VDC or 24VAC terminaalivahvistimen tulot
• -10°C to 60°C (14°F to 140°F) käyttölämpötila




Kirjaudu verkkokauppaan
Pidätämme oikeudet hinnanmuutoksiin

Pyydä tarjous

Tuotenumero: